تبلیغات
قاصدک - فرمول موفقیت

قاصدک

زندگی چیزی نیست که لب تاقچه از یاد من و تو برود.

فرمول موفقیت

شرط اساسی برای کسب موفقیت ، توانایی در عمل فردی است . وآنچه باعث تفاوت انسانها از هم می شود و برنده و بازنده را جدا می کند ((توان فردی)) است.شرط اساسی برای کسب موفقیت ، توانایی در عمل فردی است . وآنچه باعث تفاوت انسانها از هم می شود و برنده و بازنده را جدا می کند ((توان فردی)) است.

شما هر چقدر هم روحیه معنوی والایی داشته باشید ناگزیرید با مشکلات زندگی درگیر شوید و از آن درس زندگی بیاموزید ، پس نهراسید و آن را با آغوش باز بپذیرید و با اندیشه و تجربه آن را درجهت حرفه و صلاح خود به کار ببرید . مردان و زنانی که با حود عهد می کنند تا آنچه لازمه رسیدن به یک هدف است را انجام دهند سزاوار رسیدن به دروازه های موفقیت هستند و با تدبیر و تفکر و پذیرش مشکلات دروازه های ترقی را به روی خود می گشایند.

موفقیت فقط در سایه کار و پایداری در آن به دست می آید انسان به اهداف خود میرسد ، افراد موفق هدف خود را می شناسند ، فرمول موفقیت نهایی را می دانند! در واقع این افراد پیوسته در صدد آنند که از موفقیتها و معاشرتهای گوناکون برای رسیدن به خواسته خود بهره گیری کنند. آنها برای انجام هر کاری دلیلی واضح و قابل قبول برای خود دارند. برای کسب هر موفقیتی ابتدا باید هدف مشخص گردد سپس با استفاده از توان فردی وارد عمل شد. اگر بدانیم چه می خواهیم ولی برای رسیدن به آن کاری نکنیم ،فقط آرزوی و رویای هدف را داشته ایم !!!

تنها با پشتکار و عمل و اتکاء به توان فردی است که می توانیم هدفمان را به سوی موفقیت هدایت کنیم .در این راه باید ایستادگی داشت استقامت کرد و از خطرات احتمالی نترسید و با تدبیر و دوراندیشی و فکر وارد عمل شد و از میدان مشکلات خارج نشد. بهتر است به مطالعه زندگی افراد موفق بپردازید تا  به نتایج فوق برسید.به قول ناپلئون بنا پارت :برای رسیدن به هدف آنقدر شکست خوردم تا راه شکست دادن را آموختم.


[ جمعه 27 آبان 1390 ] [ 03:00 بعد از ظهر ] [ صبا ] [ نظرات() ]